TENA Lady Slim Mini Plus inkontinenčné vložky 16ks

Kód: 365
€3,84
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Cena kus: 0,240 €

 

Detailné informácie

Posielame
Expresná doprava
Skladom
Skladom viac ako 100.000 plienok
vzorky
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Inkontinenčná vložka TENA Lady Slim Mini Plus ponúka diskrétnu a bezpečnú ochranu pri ľahkom až strednom oslabení močového mechúra. Táto jemná vložka je vyrobená pre ženy s citlivým mechúrom a poskytuje vynikajúcu absorpciu a každodennú diskrétnu ochranu. Vďaka TENA trojitej ochrane sú úniky, zápach aj vlhkosť účinne uzamknuté, čo zaisťuje dlhotrvajúci pocit sucha až na 12 hodín. Vložka TENA Lady Slim Mini Plus je ideálna, ak vás trápia nepredvídateľné kvapkania a úniky moču, aby ste sa mohli cítiť sebaisto s ochranou, akú potrebujete a diskrétnosťou, akú si žiadate.

Udrží vás v suchu. Chráni tak dobre, ako vie len TENA.

  • Pocit sucha, bezpečnosti a kontrola zápachu
  • Pocit sucha trvajúci až 12 hodín
  • Technológia microPROTEX™ pre pocit bezpečnosti
  • Absorpcia: 275 ml
  • Dĺžka vložky: 25,1 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Inkontinenčné vložky
Absorpcia: 275 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TENA je značka spoločnosti Essity, poprednej globálnej spoločnosti v oblasti hygieny a zdravia. S viac ako 60-ročnými skúsenosťami je TENA celosvetovo značkou č.1* v oblasti zvládania inkontinencie dospelých. Ponúkame ucelené portfólio absorpčných pomôcok, produktov starostlivosti o pokožku a digitálnych zdravotníckych riešení, ktoré sú šité na mieru jednotlivcom, ich rodinám a profesionálom v zdravotníctve.

Vďaka značke TENA zastáva spoločnosť Essity prvenstvo v oblasti vývoja produktov a služieb, ktoré pomáhajú zlepšovať dôstojnosť a kvalitu života ľudí. Naše výrobky postupne znižujú našu uhlíkovú stopu. Krok za krokom chránime nielen ľudí, ale aj našu planétu.