O nás

Sme špecialisti na inkontinenčné pomôcky. V našom okruhu blízkych sme si čoraz viac uvedomovali, že zdravotný problém inkontinencie je závažný a preto sme sa rozhodli pomáhať. Snažíme sa podať pomocnú ruku pacientom, ktorí trpia problémom menom inkontinencia. Našim cieľom je uľahčiť ťažkú situáciu inkontinentných pacientov a pomáhať personálu i príbuzným zjednodušiť prácu počas celodennej starostlivosti.  

Na trhu sme od roku 2017 a za ten čas sme sa stali stabilným partnerom tisícom pacientov s inkontinenciou, stovkám domovom sociálnych služieb a desiatkám zdravotníckych zariadení.

Sme distribútorom prémiovej belgickej značky Nateen a francúzskej značky AMD. Z tohto dôvodu, máme všetky produkty v e-shope vo vlastných skladoch o rozlohe viac 3.000m2.

O vaše objednávky sa s radosťou postará Simonka, Lucka a  Aďka.

V sklade balia balíky ako na bežiacom páse Evka a Dominik a. Ľubo.

Garantom celého projektu sú naši lekári Marika a Matúš.

V našej ponuke nájdete zdravotnícke pomôcky poskytujúce komfort, spoľahlivosť a lepšiu kvalitu života. Veríme, že ste práve našli spoľahlivého a diskrétneho partnera, ktorý prinesie do Vašich domovov spokojnosť a pohodlie. Pracujeme s láskou a úctou.