O nás

Sme špecialisti na inkontinenčné pomôcky. V našom okruhu blízkych sme si čoraz viac uvedomovali, že zdravotný problém inkontinencie je závažný a preto sme sa rozhodli pomáhať. Snažíme sa podať pomocnú ruku pacientom, ktorí trpia problémom menom inkontinencia. Našim cieľom je uľahčiť ťažkú situáciu inkontinentných pacientov a pomáhať personálu i príbuzným zjednodušiť prácu počas celodennej starostlivosti.  

Na trhu sme od roku 2017 a za ten čas sme sa stali stabilným partnerom tisícom pacientov s inkontinenciou, stovkám domovom sociálnych služieb a desiatkám zdravotníckych zariadení.

Sme distribútorom prémiovej belgickej značky Nateen a francúzskej značky AMD. Z tohto dôvodu, máme všetky produkty v e-shope vo vlastných skladoch o rozlohe viac 3.000m2.

O vaše objednávky sa s radosťou postará Simonka a Aďka.

V sklade balia balíky ako na bežiacom páse Evka a Dano.

Garantom celého projektu sú naši lekári Marika a Matúš.

V našej ponuke nájdete zdravotnícke pomôcky poskytujúce komfort, spoľahlivosť a lepšiu kvalitu života. Veríme, že ste práve našli spoľahlivého a diskrétneho partnera, ktorý prinesie do Vašich domovov spokojnosť a pohodlie. Pracujeme s láskou a úctou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie