AMD SLIP Super veľ. L – inkontinenčné plienky (20ks)

Kód: 83
€14,80 €13,45 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Cena za kus: 0,740€

Detailné informácie

Posielame
Expresná doprava
Skladom
Skladom viac ako 100.000 plienok
vzorky
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

AMD inkontinenčné plienky pre dospelých sú ideálne pre ľudí so zníženou pohyblivosťou a trpiacich ťažkou až veľmi ťažkou inkontinenciou.

Model AMD SUPER, ponúka vyššiu absorpciu tekutín oproti modelu EXTRA.

AMD plienky pre dospelých obsahujú ultra-absorpčnú, trojitú vložku pre veľmi rýchle odvádzanie moču, ktorá poskytuje okamžitý pocit sucha. Obsahujú aj Ultra široký absorpčný vankúš, ktorý chráni pokožku pred nepriaznivými účinkami moču. Dokonalú bezpečnosť zaručuje ultraširoký savý vankúš, zabudované protipretečivé a vodoodpudivé, fekálne bariéry. Systém „bez zápachu“ neutralizuje pachy.

Plienky majú „priedušné“ bočné lišty a jej mäkká, netkaná, priedušná vonkajšia vrstva s mäkkou tkaninou zaisťuje pohodlie a pohodu a zároveň chráni pokožku.

Predný a zadný elastický pás, štyri nastaviteľné popruhy na suchý zips, ergonomický tvar: jednoduché nasadenie a prispôsobenie anatómii pacienta.

  • Zabudovaná ochrana, rýchla absorpcia a úplná bezpečnosť
  • Jednoduché nasadenie a nastavenie
  • Jednoduché monitorovanie: veľkosť a absorpcia
  • Indikátor vlhkosti: okamžitá indikácia nasýtenia podložky

Absorpcia: 3000 ml

Počet kusov v balení: 20

Počet kusov v kartóne: 4x20ks (80 kusov)

picto-new-core-concept-100x100Nová technológia: optimálna, bezpečná savá náplasť. Kvapalina je okamžite a úplne nasmerovaná do hlavnej podložky. Zaručený výkon: udrží vás v suchu.

picto-leakage-barrier-100x100Bariéra proti úniku: Zabudované vodoodpudivé bariéry proti úniku. Aj keď sú vysoké, zaručujú optimálnu bezpečnosť.

picto-breathable-100x100Priedušný: Netkaná, priedušná vrstva. Prepúšťa vzduch, umožňuje pokožke dýchať. Chráni pred rizikom podráždenia.

picto-odour-free-100x100Bez zápachu: Účinný systém proti zápachu. Zabraňuje nepríjemným pachom. Udržuje pH pokožky neutrálne.

picto-cotton-feel-100x100Príjemný pocit bavlny: Ultra mäkká, netkaná, vonkajšia vrstva. Pocit z pravej tkaniny. Ľahká, diskrétna ochrana.

picto-elastic-100x100Elastické: Ultra mäkký, hypoalergénny, elastický pás. Spoľahlivý strih, sleduje prirodzené línie, zaisťuje dokonalé držanie. Bez latexu.

picto-dermatologique-100x100Dermatologicky testované: Všetky produkty AMD sú certifikované „Testované pod dermatologickým dohľadom“, aby zaručili vašu pohodu.

Dodatočné parametre

Kategória: Plienky
Obvod pása: 100-160 cm
Absorpcia: 3000 ml
Veľkosť: L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka inkontinenčných pomôcok AMD patrí medzi lídrov na trhu. Vyše 30 ročné skúsenosti zakladateľov v sektore osobnej hygieny výrazne prispeli k tomu, aby produkty značky AMD prinášali kažodenný pocit sucha svojim zákazníkom. Výrobné závody vo Francúzsku a Španielsku, zaručujú najvyššiu formu kvality a bezpečnosti o čom svedčí veľké množstvo certifikátov.