MoliCare Premium MEN PAD 4 kvapky inkontinenčné vložky pre mužov 14ks

Kód: 251
€4,20 €3,82 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Cena kus: 0,300 €

 

Detailné informácie

Posielame
Expresná doprava
Skladom
Skladom viac ako 100.000 plienok
vzorky
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Diskrétne a pohodlné pomôcky pre mužov s ľahkou inkontinenciou

Inkontinenčné pomôcky MoliCare Men sú určené pre mužov, ktorí riešia občasný únik moču. Vďaka priedušnému materiálu pomáhajú pokožke dýchať a anatomicky tvar zaistí pohodlie za všetkých situácií. Materiály našich pomôcok sú dermatologicky testované a sú vhodné aj na citlivú pokožku. Sú k dostaniu v 2 rôznych tvaroch / veľkostiach - ako menšia pomôcka označená 2 kvapkami v tvare kapsičky a väčšia pomôcka v tvare loďky označená 4 kvapkami. Obe varianty poskytujú maximálnu ochranu pre mužov v chúlostivých chvíľach.

Inkontinenčné pomôcky MoliCare Men sú určené pre mužov s ľahkou inkontinenciou. Vráti vám pocit sviežosti a stratenú sebadôveru, aby ste sa nebáli robiť veci, ktoré máte radi. Unikajúci moč anatomicky tvarovaná pomôcka MoliCare Men veľmi rýchlo pohltí a rozvedie ju po celom tele pomôcky. Zabráni tak jej preniknutiu späť na povrch a premení ju na gél, ktorý pevne uzamkne vo vnútri. Pomôcky vyrábame z netkanej textílie, ktorá je priedušná a nezaparuje pokožku. Pohlcujú zápach vďaka aktívnym molekulám Odour Neutralizér a nenechajú ho preniknúť späť.

Výhody pomôcok MoliCare Men

  • neutralizujú zápach
  • priedušné pre zdravú pokožku
  • diskrétne a pohodlné
  • povrch s pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd
  • tvarované špeciálne pre mužov

Ako MoliCare Men fungujú?

Unikátne patentované krútené vlákno ihneď odvedie moč do savého jadra a zabraňuje jej prenikaniu späť na povrch. Superbsorbent (SAP) v savom jadre ihneď premení moč na gél. Povrch je suchý a má pH 5,5, ktoré je neutrálne k pokožke a je tak antibakteriálne - eliminuje až 99,9% baktérií. Navyše vďaka molekulám Odour Neutralizér pohltí rýchlo a spoľahlivo zápach.

Dodatočné parametre

Kategória: Inkontinenčné vložky
Absorpcia: 546 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: