TENA LADY NORMAL absorpčné vložky 24ks

Kód: 369
€5,90
Vypredané

Cena kus: 0,245€

 

Detailné informácie

Posielame
Expresná doprava
Skladom
Skladom viac ako 100.000 plienok
vzorky
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Inkontinenčná vložka TENA Lady Normal ponúka vynikajúcu ochranu pri úniku moču pri stredne závažnom oslabení močového mechúra. Jemné elastické bočné prvky vložky sa prispôsobia tvaru vášho tela pre vaše pohodlie a lepšiu ochranu pred pretečením. Úniky, zápach a vlhkosť sú rýchlo absorbované a uzamykané hlboko vo vnútri vložky s trojitou ochranou pre bezpečnosť, pohodlie a diskrétnosť. Zamatovo jemný povrch je hebký k pokožke a priedušné materiály umožňujú cirkulovať vzduchu, predchádzajú tak vlhkosti a podporujú zdravie pokožky. Ideálne na deň aj noc a dermatologicky testované, aby boli bezpečné a jemné k pokožke.

    • Zamatovo jemný povrch
    • Priedušné
    • Dermatologicky testované
  • Absorpcia: 300 ml
  • Dĺžka vložky: 27,5 cm

Zamatovo jemný povrch
Navrhnuté so zamatovo jemným povrchom podobným tkanine, ktorý je jemný k pokožke a pohodlný na nosenie.

Priedušné
Jemný, priedušný materiál umožňuje cirkuláciu vzduchu, čím predchádza vlhkosti a pomáha zachovať zdravie pokožky.

Dermatologicky testované
Dermatologicky testované, aby boli bezpečné a jemné k pokožke.

Dodatočné parametre

Kategória: Inkontinenčné vložky
Absorpcia: 300 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TENA je značka spoločnosti Essity, poprednej globálnej spoločnosti v oblasti hygieny a zdravia. S viac ako 60-ročnými skúsenosťami je TENA celosvetovo značkou č.1* v oblasti zvládania inkontinencie dospelých. Ponúkame ucelené portfólio absorpčných pomôcok, produktov starostlivosti o pokožku a digitálnych zdravotníckych riešení, ktoré sú šité na mieru jednotlivcom, ich rodinám a profesionálom v zdravotníctve.

Vďaka značke TENA zastáva spoločnosť Essity prvenstvo v oblasti vývoja produktov a služieb, ktoré pomáhajú zlepšovať dôstojnosť a kvalitu života ľudí. Naše výrobky postupne znižujú našu uhlíkovú stopu. Krok za krokom chránime nielen ľudí, ale aj našu planétu.