TENA Lady Extra Plus inkontinenčné vložky 16ks

Kód: 372
€7,36
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Cena kus: 0,460 €

 

Detailné informácie

Posielame
Expresná doprava
Skladom
Skladom viac ako 100.000 plienok
vzorky
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Vložka TENA Lady Extra Plus s jedinečnou zónou InstaDRY™ vám poskytne trojitú ochranu pred pretečením, vznikom zápachu a vlhkosťou. Vložka TENA Lady Extra Plus je dokonale bezpečná a má oveľa väčšie absorpčné schopnosti ako menštruačná vložka. Je špeciálne navrhnutá na maximálnu ochranu, takže získate okamžitý pocit sucha a pohodlia za akýchkoľvek okolností.

    • Zóna InstaDRY™ na okamžitú absorpciu
    • Systém kontroly vzniku zápachu Fresh Odour Control na zaistenie sebaistoty
    • Trojitá ochrana - pocit sucha, pocit bezpečnosti a systém kontroly vzniku zápachu
  • Absorpcia: 580 ml
  • Dĺžka vložky: 33,8 cm x 12,6 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Inkontinenčné vložky
Absorpcia: 580 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TENA je značka spoločnosti Essity, poprednej globálnej spoločnosti v oblasti hygieny a zdravia. S viac ako 60-ročnými skúsenosťami je TENA celosvetovo značkou č.1* v oblasti zvládania inkontinencie dospelých. Ponúkame ucelené portfólio absorpčných pomôcok, produktov starostlivosti o pokožku a digitálnych zdravotníckych riešení, ktoré sú šité na mieru jednotlivcom, ich rodinám a profesionálom v zdravotníctve.

Vďaka značke TENA zastáva spoločnosť Essity prvenstvo v oblasti vývoja produktov a služieb, ktoré pomáhajú zlepšovať dôstojnosť a kvalitu života ľudí. Naše výrobky postupne znižujú našu uhlíkovú stopu. Krok za krokom chránime nielen ľudí, ale aj našu planétu.