AMD PANT MAXI veľ. L –plienkové nohavičky (75+9ks)

Kód: 1516
Akcia
Značka: AMD
€80,25 €72,95 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Cena za kus: 0,95€

Detailné informácie

Posielame
Expresná doprava
Skladom
Skladom viac ako 100.000 plienok
vzorky
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

AMD inkontinenčné nohavičky pre dospelých.Absorpčné, ultra pohodlné nohavičky AMD sa používajú ako bežná spodná bielizeň. K dispozícii v rôznych veľkostiach, prispôsobia sa prirodzeným líniám a ľahko a rýchlo sa obliekajú.

Inkontinenčné nohavičky sú navrhnuté tak, aby sa vyrovnali so stredne ťažkým až ťažkým únikom moču. Integrovaná ochrana, zaručuje príjemný pocit a diskrétnosť. Sú vybavené technológiou ANTI-ODOR, ktorá pohlcuje prípadný zápach. Sú vhodné pre produktívnych mužov a ženy.

  • Dokonalý tvar ladí s prirodzenými líniami
  • Rýchla absorpcia so systémom, ktorý udržiava sucho
  • Vonkajší materiál je na dotyk mäkký a zaručuje diskrétnosť
  • Bezzápachový systém
  • Hermeticky spoľahlivé s ochrannou proti vytečeniu
  • Priedušný pás na ochranu pokožky
  • Diskrétna likvidácia pomocou lepiacej pásky

AMD plienkové nohavičky obsahujú ultra-absorpčnú vložku pre veľmi rýchle odvádzanie moču, ktorá poskytuje okamžitý pocit sucha.  Systém „bez zápachu“ neutralizuje pachy.

Nohavičky pre dospelých majú „priedušné“ lišty a jej mäkká, netkaná, priedušná vonkajšia vrstva s mäkkou tkaninou zaisťuje pohodlie a pohodu a zároveň chráni pokožku.

Absorpcia: 2300 ml

Počet kusov v balení: 14

Počet kusov v kartóne: 6x14ks (84 kusov)

picto-new-core-concept-100x100Nová technológia: optimálna, bezpečná savá náplasť. Kvapalina je okamžite a úplne nasmerovaná do hlavnej podložky. Zaručený výkon: udrží vás v suchu.

picto-leakage-barrier-100x100Bariéra proti úniku: Zabudované vodoodpudivé bariéry proti úniku. Aj keď sú vysoké, zaručujú optimálnu bezpečnosť.

picto-z-tape-100x100Lepiaci pásik: Jednoduchá likvidácia, vďaka lepiacemu pásiku na zadnej strane.

picto-breathable-100x100Priedušný: Netkaná, priedušná vrstva. Prepúšťa vzduch, umožňuje pokožke dýchať. Chráni pred rizikom podráždenia.

picto-odour-free-100x100Bez zápachu: Účinný systém proti zápachu. Zabraňuje nepríjemným pachom. Udržuje pH pokožky neutrálne.

picto-cotton-feel-100x100Príjemný pocit bavlny: Ultra mäkká, netkaná, vonkajšia vrstva. Pocit z pravej tkaniny. Ľahká, diskrétna ochrana.

picto-elastic-100x100Elastické: Ultra mäkký, hypoalergénny, elastický pás. Spoľahlivý strih, sleduje prirodzené línie, zaisťuje dokonalé držanie. Bez latexu.

picto-dermatologique-100x100Dermatologicky testované: Všetky produkty AMD sú certifikované „Testované pod dermatologickým dohľadom“, aby zaručili vašu pohodu.

Dodatočné parametre

Kategória: Nohavičky
Obvod pása: 90-150 cm
Absorpcia: 2300 ml
Veľkosť: L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka inkontinenčných pomôcok AMD patrí medzi lídrov na trhu. Vyše 30 ročné skúsenosti zakladateľov v sektore osobnej hygieny výrazne prispeli k tomu, aby produkty značky AMD prinášali kažodenný pocit sucha svojim zákazníkom. Výrobné závody vo Francúzsku a Španielsku, zaručujú najvyššiu formu kvality a bezpečnosti o čom svedčí veľké množstvo certifikátov.