Telový krém TENA Body Cream

Kód: 1426
Akcia
Značka: TENA
€4,19 €3,49 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Tento bohatý a hustý telový krém hydratuje pokožku a zanecháva ju hebkú a jemnú. Telový krém TENA je ideálny na hydratáciu extra suchej pokožky vďaka jeho prírodným olejom a vitamínu E.

Detailné informácie

Posielame
Expresná doprava
Skladom
Skladom viac ako 100.000 plienok
vzorky
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Je vhodný aj na suché miesta alebo na celé telo ako súčasť každodennej starostlivosti o pokožku, obzvlášť po sprchovaní alebo kúpaní. Ošetrujúci krém bol dermatologicky testovaný a je bez parfumu, takže je vhodný aj na citlivú pokožku.

  • Bohaté a jemné zloženie
  • Hydratuje krehkú pokožku seniorov
  • Bez parfumu
  • Balenie: 150 ml

Popis produktu

TENA ProSkin produkty starostlivosti o pokožku a čistiace produkty pomáhajú udržať zdravú pokožku a sú ideálne pre starostlivosť o pokožku pri inkontinencii

Bohaté a jemné zloženie

Vďaka jemnému zloženiu sa telový krém TENA ProSkin Body Cream môže používať na suché miesta alebo celé telo pri každodennej starostlivosti o pokožku, hlavne po sprchovaní alebo kúpeli.
Hydratačné produkty TENA ProSkin sú ideálne pre krehkú pokožku seniorov – denná starostlivosť o pokožku vystavenú inkontinencii

Hydratuje krehkú pokožku seniorov

Pomáha zanechať pokožku hladkú a jemnú.
Bez parfumu –  produkty na starostlivosť o pokožku TENA ProSkin sú ideálne na každodennú starostlivosť o pokožku vystavenú inkontinencii.

Bez parfumu

Zloženie bez parfumu je vhodné pre osoby s citlivou pokožkou.
TENA ProSkin absorpčné inkontinenčné pomôcky sú dermatologicky testované

Podporuje zdravie pokožky

Dermatologicky testované. Obsahuje prirodzené, ošetrujúce oleje a vitamín E.
TENA ProSkin inkontinenčné pomôcky sú schválené organizáciou Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravú pokožku)

Schválené Skin Health Alliance (Alianciou pre zdravú pokožku)

Nezávislé dermatologivké osvedčenie produktov overených ako bezpečné pre pokožku.
Produkty TENA sú hrdým nositeľom označenia ekologickej značky Nordic Swan

Ekoznačka Nordic Swan schválená

Schválené, že produkt môže niesť environmentálnu značku Nordic Swan (severská labuť), pretože spĺňa štandardy kvality s ohľadom na životné prostredie aj používateľa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TENA je značka spoločnosti Essity, poprednej globálnej spoločnosti v oblasti hygieny a zdravia. S viac ako 60-ročnými skúsenosťami je TENA celosvetovo značkou č.1* v oblasti zvládania inkontinencie dospelých. Ponúkame ucelené portfólio absorpčných pomôcok, produktov starostlivosti o pokožku a digitálnych zdravotníckych riešení, ktoré sú šité na mieru jednotlivcom, ich rodinám a profesionálom v zdravotníctve.

Vďaka značke TENA zastáva spoločnosť Essity prvenstvo v oblasti vývoja produktov a služieb, ktoré pomáhajú zlepšovať dôstojnosť a kvalitu života ľudí. Naše výrobky postupne znižujú našu uhlíkovú stopu. Krok za krokom chránime nielen ľudí, ale aj našu planétu.