Podložka nepremokavá - prateľná ABRI SOFT bez záložiek

Kód: 1411
€14,50 €12,08 bez DPH
Momentálne nedostupné

Podložka Abri Soft na posteľ, prateľná 1 ks, 75x85 cm, bez záložiek

Detailné informácie

Posielame
Expresná doprava
Skladom
Skladom viac ako 100.000 plienok
vzorky
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Podložka Abri Soft na posteľ, prateľná 1 ks, 75x85 cm

Používa sa na ochranu postele. Je vyrobená z priedušného materiálu a je vhodná pre inkontinentných užívateľov, ktorí potrebujú mimoriadnu, ale diskrétnu a komfortnú ochranu.
Prateľné podložky majú unikátnu konštrukciu – všetky 4 vrstvy sú spojené po celej ploche podložky (na rozdiel od niektorých iných výrobkov, kde sú jednotlivé vrstvy zošité iba na okrajoch).

Vďaka tejto unikátnej konštrukcii prinášajú užívateľom veľmi vysokú úroveň pohodlia – pri používaní sa vôbec nekrčia a pri následnom praní nehrozí riziko rozdielneho scvrkávania sa jednotlivých vrstiev. Podložky disponujú vďaka kompaktnej absorpčnej vrstve vysokou absorpciou až 2000 ml. Mäkká vrchná vrstva – 100% polyester umožňuje rýchle preniknutie tekutiny do kompaktnej absorpčnej vrstvy, aby zostal povrch podložky suchý. Na spodnej strane sa nachádza priedušná nepremokavá bariéra, ktorá zaručuje že posteľ / kreslo ostanú suché. Oblé rohy na podložke znižujú opotrebovanie najmä počas prania a sušenia, čím sa predlžuje jej životnosť.

Podložka do postele má rozmer 75×85 cm a je v ponuke v 2 prevedeniach – ako bežná podložka a podložka so záložkami (ktoré sa zastelú pod matrac, čím bezpečne udržia podložku na mieste).

Prateľné podložky sú stavané na dlhodobé použitie a majú veľmi dlhú životnosť –môžu sa prať viac ako 100 krát, a to pri teplote až do 95°C. Môžu sa sušiť v sušičke. Každá podložka sa musí pred prvým použitím vyprať (čím sa pevne scelia jednotlivé vrstvy).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: