DR44 Umývacia mydlová rukavica 25 ks

Kód: 1495
Novinka TOP produkt
Značka: DR44
€5,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Umývacia mydlová rukavica

Detailné informácie

Posielame
Expresná doprava
Skladom
Skladom viac ako 100.000 plienok
vzorky
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Mydlová rukavica DR44 sú sprchové obrúsky pre dospelých v tvare navliekacej rukavice. Špeciálne mäkké rukavice z hubovitého materiálu, ktoré sú napustené mydlom. Navlhčíte ich a pretriete, aby ste aktivovali penu, a potom ju použite na umývanie po celom tele. 

Bez zvyškov. Výhodou týchto špongiových rukavíc do kúpeľa je, že vďaka svojej špeciálnej štruktúre nezanechávajú zvyšky po dôkladnom umytí tela. Dokonca sa stanú kompaktnejšími počas umývania a drhnutia.

Rukavice sú napustené mydlom a stačí ich aktivovať troškou vody. Ideálne na hygienu  pre starších ľudí. Rukavice po použití nedegradujú, zachovávajú si hrúbku, ktorá je dokonale vhodná pre kompletné umytie celého tela. Ide o dokonalé špongiové rukavice do kúpeľa pre nevládnych ľudí.

Hypolergénne a vyvážené PH: Zloženie týchto špongiových rukavíc do kúpeľa pre dospelých zaisťuje, že vaša pokožka sa nevysuší a ostane hebká. Je tiež ideálny pre ľudí s citlivou pokožkou alebo inými alergiami. Nevyžaduje sa žiadne ďalšie mydlo, jednoducho utrite penu a pokožku osušte uterákom.

 Vhodné aj pre kemperov a turistov: Tieto sprchové rukavice pre kemping sú ideálne na turistiku, kempovanie,  posilňovňu, pooperačnú starostlivosť, pre starších ľudí, osoby pripútané na lôžko a osoby so zdravotným postihnutím alebo kedykoľvek, keď sprcha nie je k dispozícii.

Balenie: 25 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská certifikovaná značka dezinfekčných prostriedkov s viac ako 10 ročnou tradíciou a výrobca kozmetických produktov.