soľ na výplach nosa

Kód: 862
€4,45
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.2.2023

Soľ na výplach nosa Rhino Salt 

Detailné informácie

Expresná doprava
Expresná doprava
Skladom viac ako 100.000 plienok
Skladom viac ako 100.000 plienok
Vzorky zadarmo
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Zdravotnícka pomôcka, soľ na výplach nosa.  

Rhino Salt™ je určená na výplach nosa konvičkou Rhino Horn™ v rámci bežnej hygieny nosa, na prevenciu infekcií horných ciest dýchacích, pri nádche rôzneho pôvodu, zápale dutín, alergii na peľ a prach, astme, cystickej fibróze, ďalej pri problémoch s chrápaním i v tehotenstve. Pomáha pri zotavení sa po chirurgických výkonoch v oblasti nosa. Použitie v tehotenstve a pri dojčení je bezpečné.

Zdravotnícka pomôcka Rhino Salt™ na výplach nosa konvičkou Rhino Horn™. Vrecúška sú určené na jednoduché dávkovanie soli bez použitia odmerky.

Jedno vrecúško soli (2,7 g) sa rozpustí v konvičke Rhino Horn naplnenej nezávadnou vodou ohriatou na telesnú teplotu.
Množstvo soli v jednom vrecúšku rozpustené v konvičke zodpovedá fyziologickému roztoku (0,9 % NaCl). Pri výplachu sa postupuje podľa priloženého návodu na použitie.

Upozorrnenie: Použitie pri akútnych stavoch (horúčka, zápal stredného ucha) konzultujte s lekárom. V prípade podozrenia na bakteriálnu infekciu vyhľadajte lekára!  Určené pre dospelých a deti od 4 rokov.

Zdravotnícka pomôcka Rhino Salt™ je určená na výplach nosa konvičkou Rhino Horn™ v rámci bežnej hygieny nosa, na prevenciu infekcií horných ciest dýchacích, pri nádche rôzneho pôvodu, zápale dutín, alergii na peľ a prach, astme, cystickej fibróze, ďalej pri problémoch s chrápaním i v tehotenstve. Pomáha pri zotavení sa po chirurgických výkonoch v oblasti nosa. Použitie v tehotenstve a pri dojčení je bezpečné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: