PARASOFTIN Exfoliačné návleky roztok 2x20 ml a 1 pár návlekov, 1x1 set

Kód: 1309
€9,30
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.3.2024

PARASOFTIN Exfoliačné návleky roztok 2x20 ml a 1 pár návlekov, 1x1 set

Detailné informácie

Posielame
Expresná doprava
Skladom
Skladom viac ako 100.000 plienok
vzorky
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Parasoftin – exfoliačné návleky, pohodlná starostlivosť o chodidlá. Výrobok je určený na jednorazové použitie. Balenie obsahuje:

 • Roztok - Komplex extraktov (extrakt z medu a extrakty z rastlín: opuncia figová, hruška, mučenka jedlá – marakuja, citrón, grapefruit a ananás), urea, alantoín a AHA / BHA kyseliny.
 • 1 pár návlekov univerzálnej veľkosti. 

  Produkt určený výhradne na použitie na chodidlách. Použite bezprostredne po otvorení balenia.
  1. Pred použitím odstráňiť lak z nechtov a šperky z chodidiel a členkov.
  2. Opatrne otvoriť balenie a rovnomerne roztiahnuť tekutinu v návlekoch. Pre väčšie pohodlie, sa odporúča na exfoliačné návleky nosiť tenké bavlnené ponožky.
  3. Obuť si návleky a nechať na nohách po dobu 60 – 90 minút.
  4. Jemne umyť chodidlá vodou a mydlom.
  Exfoliačný proces začína spravidla medzi 4. a 7. dňom po aplikácii. Odlúpnuté vrstvy kože opatrne odstrániť. Nikdy kožu neodtŕhať! Celková regenerácia nastane zvyčajne po 7 až 12 dňoch.

  Upozornenie: Produkt určený výhradne na použitie na chodidlách. Nepoužívať ho na iné časti tela. Vyhnúť sa aplikácii na podráždenú, citlivú alebo poranenú kožu. Nepoužívať pri precitlivenosti na niektorú zložku obsiahnutú v produkte. Nesmie sa používať u pacientov s cukrovkou, plesňovými ochoreniami a ekzémami. Pred použitím aplikovať malé množstvo substancie na kožu, aby sa vylúčil výskyt alergickej reakcie. V prípade podráždenia, pálenia, štípania alebo začervenania v mieste aplikácie, produkt prestať používať.
  Aplikovať tak často, ako je to potrebné, nie však častejšie ako po 30 dňoch.

  Parasoftin – exfoliačné návleky: sú inovatívny produkt, ktorý predstavuje intenzívnu a pohodlnú starostlivosť o chodidlá.
  V závislosti od rozsahu poškodenia, komplex látok Parasoftin penetruje do zrohovatených vrstiev kože, zmäkčuje ich a odstraňuje. AHA/BHA kyseliny účinne stimulujú regeneračné a reparačné procesy.
  Komplex extraktov (extrakt z medu a extrakty z rastlín: opuncia figová, hruška, mučenka jedlá – marakuja, citrón, grapefruit a ananás), urea a alantoín hydratujú suchú pokožku, podporujú jej regeneráciu a obnovu, zanechávajú ju jemnú a vláčnu.
  Tieto starostlivo vybrané látky v exfoliačných návlekoch zabezpečujú intenzívne hydratovanú hladkú a jemnú pokožku.
  Exfoliačný proces začína spravidla medzi 4. a 7. dňom po aplikácii. Odlúpnuté vrstvy kože opatrne odstráňte. Nikdy kožu neodtŕhajte! Celková regenerácia nastane zvyčajne po 7 až 12 dňoch.

  Parasoftin Exfoliačné návleky

  •  Účinne odstraňuje zrohovatenú kožu chodidiel a kurie oká
  •  Hydratuje, zvláčňuje a vyhladzuje pokožku nôh
  •  Regeneruje zrohovatenú kožu.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: