Olej omega 3 citrónová príchuť 250 ml

Kód: 958
€17,70
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.2.2023

Olej omega 3 citrónová príchuť 250 ml

Detailné informácie

Expresná doprava
Expresná doprava
Skladom viac ako 100.000 plienok
Skladom viac ako 100.000 plienok
Vzorky zadarmo
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Výživový doplnok, nórsky rybí olej z tresčej pečene získaný z divo žijúcich nórskych arktických tresiek. Je kombináciou prírodných omega-3 esenciálnych mastných kyselín z rýb a vitamínov D, A a E. 

 • Vitamín A a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
 • Omega-3 mastné kyseliny DHA, EPA - dôležitá pre vývoj a funkciu mozgu a zraku.
 • Vitamín D, ktorý stimuluje vstrebávanie vápnika v tele, čo napomáha stavbe kostí.
 • Vitamín A pozitívne ovplyvňuje zrak.
 • Vitamín E pôsobí ako antioxidant. 

  Odporúčaná denná dávka pre deti od 3 rokov a dospelé osoby je 5 ml denne (čajová lyžička).  

  Upozornenie: Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Je vhodné pre deti od 3 rokov. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Je potrebné dbať o rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Po otvorení uchovávať v chladničke a spotrebovať do 3 mesiacov. 

  Möller's je nórsky rybí tuk z tresčej pečene získaný z divo žijúcich nórskych arktických tresiek. Obsahuje unikátnu kombináciu prírodných omega-3 esenciálnych mastných kyselín z rýb a vitamínov D, A a E. Omega 3 esenciálne mastné kyseliny majú vedecky potvrdený pozitívny vplyv na srdce, krvný obeh a mozog. Je prirodzene bohatý na dôležitú omega-3 mastnú kyselinu DHA, ktorá je dôležitá pre optimálny vývoj a a funkciu mozgu, zraku a nervového systému. Pečeň arktických tresiek má obzvlášť vysokú koncentráciu vitamínu D, ktorý stimuluje vstrebávanie vápnika v tele, čo napomáha stavbe silných kostí. Vitamín A pozitívne ovplyvňuje zrak a je zodpovedný za správnu funkciu imunitného systému. Vitamín E pôsobí ako antioxidant.

  Citrónová príchuť je ideálnym riešením pre užívateľov, ktorí nemajú radi chuť rybieho oleja a preferujú citrónovú príchuť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: