Methionin komplex 250 mg 60 kapsúl

Kód: 961
€12,70
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Methionin komplex 250 mg 60 kapsúl

Detailné informácie

Expresná doprava
Expresná doprava
Skladom viac ako 100.000 plienok
Skladom viac ako 100.000 plienok
Vzorky zadarmo
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Výživový doplnok obsahuje vitamíny a aminokyseliny. V extraktoch z rastlín sa nachádza značné množstvo kyseliny kremičitej (praslička roľná), rad esenciálnych aminokyselín (obilné klíčky) a mastné kyseliny, tokoferoly, fytosteroly, selén a zinok (semená tekvice).

Hlavnými účinnými látkami sú esenciálne aminokyseliny methionin a cystein v aktívnej L- forme a vo vysokej koncentrácii ( 250 mg L- methioninu a 50 mg L- cysteinu v 1 kapsule). Tieto aminokyseliny sú podstatnou súčasťou keratínu, základného stavebného kameňa vlasov a nechtov.

 • Kapsule obsahujú komplex vitamínov skupiny B. Thiamin (B1) prispieva k normálnej psychickej činnosti a fungovaniu nervovej sústavy.
 • Riboflavin (B2) má podstatný vplyv na udržovanie normálneho stavu pokožky, zároveň prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a napomáha k normálnemu metabolizmu železa.
 • Kyselina panthotenová (B5) sa účastní metabolizmu všetkých živín v tele a prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a normálnemu energetickému metabolizmu. Podieľa sa taktiež na znížení miery únavy a vyčerpania.
 • Biotin (B7) prispieva k udržovaniu normálneho stavu pokožky, vlasov a slizníc.
 • Súčasťou prípravku sú prírodné zložky. Extrakt z prasličky roľnej je bohatým zdrojom kremíka, prispieva k normálnemu stavu pokožky, vlasov a nechtov.
 • Extrakt z tekvice obyčajnej je pripravený špeciálne vyvinutou technológiou a obsahuje veľké množstvo fytosterolov.
 • Prírodný extrakt z jačmenného klíčku slúži ako bohatý zdroj bielkovín, vitamínov a minerálnych látok, pôsobí blahodarne na celkový stav organizmu.

  Výživový doplnok užívajú dospelí v množstve 1 kapsula 2 x denne počas jedla.

  Kapsula sa zapije dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie nesladeného čaju alebo vody. Pre efektívne pôsobenie je potrebné prípravok užívať dlhodobo.

  Upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby s opuchmi srdečného a ľadvinového pôvodu. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

  Methionin komplex dodáva telu radu dôležitých látok, prospievajúcich k optimálnemu stavu vlasov, nechtov a pokožky. 

  Hlavnými účinnými látkami sú esenciálne aminokyseliny methionin a cystein v aktívnej L- forme a vo vysokej koncentrácii ( 250 mg L- methioninu a 50 mg L- cysteinu v 1 kapsule). Tieto aminokyseliny sú podstatnou súčasťou keratínu, základného stavebného kameňa vlasou a nechtov.

  Kapsule obsahujú komplex vitamínov skupiny B. Thiamin (B1) prispieva k normálnej psychickej činnosti a fungovaniu nervovej sústavy. Riboflavin (B2) má podstatný vplyv na udržovanie normálneho stavu pokožky. zároveň prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a napomáha k normálnemu metabolizmu železa. Kyselina panthotenová (B5) sa účastní metabolizmu všetkých živín v tele a prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a normálnemu energetickému metabolizmu. Podieľa sa taktiež na znížení miery únavy a vyčerpania. Biotin (B7) prispieva k udržovaniu normálneho stavu pokožky, vlasov a slizníc.

  Súčasťou prípravku sú prírodné zložky. Extrakt z prasličky roľnej je bohatým zdrojom kremíka, prispieva k normálnemu stavu pokožky, vlasov a nechtov. Extrakt z tekvice obyčajnej je pripravený špeciálne vyvinutou technológiou a obsahuje veľké množstvo fytosterolov. Prírodný extrakt z jačmenného klíčku slúži ako bohatý zdroj bielkovín, vitamínov a minerálnych látok, pôsobí blahodarne na celkový stav organizmu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: