Konvička na výplach nosa

Kód: 859
€8,78
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Konvička na výplach nosa Rhino Horn

Detailné informácie

Expresná doprava
Expresná doprava
Skladom viac ako 100.000 plienok
Skladom viac ako 100.000 plienok
Vzorky zadarmo
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Ak máte upchatý nos, ste prechladnutí, trpíte zápalmi prinosových dutín alebo máte alergiu či sennú nádchu, vyplachovanie nosa konvičkou Rhino Horn Vám môže pomôcť.

Táto metóda je veľmi účinná pri prevencii a liečbe bežných zápalov horných ciest dýchacích ako aj akútnych či chronických zápalov prinosových dutín.

U osôb trpiacich chronickou alergickou nádchou (predovšetkým pri alergii na peľ a prach) dochádza pri výplachu nosa k odstráneniu alergénov a tým ku zmierneniu obtiaží.

Výplach nosa konvičkou Rhino Horn™ je prirodzenou a veľmi účinnou alternatívou k používaniu bežných nosových sprejov a kvapiek.

TRADIČNÁ LIEČBA I MODERNÁ MEDICÍNA

Rozličné metódy vyplachovania nosa nájdeme v ľudovej medicíne v mnohých oblastiach sveta a dnes sa k nim hlási aj moderná lekárska veda.

Generácie rybárov na celom svete si vyplachujú nos slanou vodou. Tiež v rámci jogy je nosová hygiena jedným z mnohých používaných očistných procesov.

Vo všeobecnosti sa joga a jej metódy úspešne šíria v našej civilizácii. Napríklad čistenie zubov je v tradícii jogy používané už tisíce rokov, ale v západnej kultúre je skutočne bežné asi len posledných 100 rokov.

Výplach nosa ako súčasť každodennej hygieny sa v posledných rokoch stal veľmi obľúbený i v západnej Európe a severnej Amerike.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: