Hair Volume 30 tabliet

Kód: 934
€19,35
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.2.2023

Hair Volume 30 tabliet

Detailné informácie

Expresná doprava
Expresná doprava
Skladom viac ako 100.000 plienok
Skladom viac ako 100.000 plienok
Vzorky zadarmo
Vzorky zadarmo

Podrobný popis

Výživový doplnok. Obsahuje výťažky z jablka, z prosa, z prasličky roľnej, aminokyseliny, biotín, zinok a meď.

 • Zinok prispieva k udržaniu zdravých nechtov a pokožky. 
 • Biotín a zinok prispievajú k zachovaniu prirodzeného stavu zdravých vlasov. 
 • Meď pomáha udržiavať prirodzenú pigmentáciu vlasov. Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti do 11 rokov veku. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

  HAIR VOLUME, výživový doplnok, 30 tabliet
  Vyrobené vo Švédsku

  Rast a objem vlasov
  Jablko, proso, praslička roľná, aminokyseliny, biotín, zinok a meď. Biotín a zinok prispievajú k zachovaniu prirodzeného stavu zdravých vlasov. Len 1 tableta denne.

  Jablko
  Výťažky z jablka obsahujú procyanidín B2. Jablká sú zberané, drvené, sušené a extrahované tak, aby prospešné rastlinné zložky zostali zachované. Tým je zaručený vysoký štandard kvality.

  Zloženie
  Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažky z jablka (Malus domestica Borkh.), výťažky z prosa siateho (Panicum miliaceum L.), výťažky z prasličky roľnej (Equisetum arvense L.), L-Cysteín, L-Metionín, D-pantotenát vápenatý, oxid zinočnatý, poťahová látka (horečnaté soli mastných kyselín, hydroxypropylmetylcelulóza), síran meďnatý, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), D-biotín.

  Vlasy, pokožka a nechty
  HAIR VOLUME pomáha udržať prirodzený zdravý rast a objem vlasov. Jedinečná vyvážená kombinácia bioaktívnych rastových faktorov vyživuje, podporuje a aktivuje životné procesy buniek vlasových folikulov. HAIR VOLUME obsahuje mikroživiny a rastlinné extrakty, vrátane jablkového extraktu, obsahujúceho procyanidín B2. Zinok prispieva k udržaniu zdravých nechtov a pokožky. Obsah biotínu a zinku prispieva k zachovaniu zdravých vlasov a meď pomáha udržiavať prirodzenú pigmentáciu vlasov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: